Hakkımızda

SEVDA HURDA METAL, GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİSEVDA METAL & PLASTİK’E HOŞ GELDİNİZ…

  SEVDA METAL KIRK YILLIK TECRÜBESİYLE, GENÇ VE DİNAMİK KADROSUYLA TÜRKİYE PAZARINDA  İMALAT ARTIĞI MALZEMELERİN EKONOMİYE KAZANDIRILMASI YÖNÜNDE SEKÖTÖRE HİZMET  VERMEKTEDİR.

   FİRMAMIZ; TÜRKİYE GENELİNDE METAL VE PLASTİK KAYNAKLI ÜRETİM YAPAN BİRÇOK  FİRMAYLA ÇALIŞMAKTA OLUP SEKTÖRDE PAZARINI GENİŞLETMEYE HIZLI BİR ŞEKİLDE DEVAM  ETMEKTEDİR.
. . GELİŞMEKTE OLAN FİRMAMIZ İŞİMİZİ NE KADAR CİDDİ YAPTIĞIMIZIN KANITIDIR
. . TÜRKİYENİN HER YERİNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA HER TÜRLÜ HURDALARINIZ DEĞERİNDE İŞLEM GÖRÜR.
HURDACILIK SEKTÖRÜNDE SERTİFİKASIZ İŞ YAPMAYAN FİRMAMIZIN HER TÜRLÜ HURDA SERTİFİKALARI MEVCUTTUR. GERİ DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜNDE ÜST SEVİYELERDE YER ALMAMIZIN SEBEBİ SİZLERE KALİTELİ VE KESİNTİSİZ HİZMET VERMEKTİR.

Misyonumuz:

Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri tekip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmaktır.

Vizyonumuz:

Deneyimli ekipman ve kadrosuyla sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemiş, geri dönüşüm sektöründe lider bir firma oluşturmak.

Çevre Politikamız:

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmamamsı için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.

GERİ DÖNÜŞÜM BİZLER İÇİN ÖNEMLİDİR. BİZİMLE ÇALIŞMA HUSUSUNDA GÖSTERECEĞİNİZ İLGİ VE ALAKA İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.